Hakkımızda

Ofmark'la iş yerinize “yenilik” gelecek!

Umur grubun 30 yıla varan kağıt, kırtasiye ve basım deneyimi dijital dünyanın hızıyla bir araya gelince, yepyeni Ofmark doğdu. İstanbul’da, 8.000 m2 depo alanında, iş yeriniz için gereken ne varsa bir arada. İstediğiniz zaman, istediğiniz yere ve istediğiniz koşullarda ulaştırılmak üzere hazır bekliyor.

7 ayrı kategoride işyeri ihtiyaçlarına yönelik seçkin 3.500 farklı ürün çeşidi, yenilikçi iş yeri servisleri ve hepsi alanında uzman ekip yeni online ofis marketiniz ofmark.com'da.

Tüm siparişler, İstanbul içerisinde Ofmark’ın kendi araçları ve güler yüzlü personelleriyle ertesi gün teslim. İstanbul dışındaki siparişler ise aynı gün kargoda.

Ofmark ile iş yerinize, hızı, yeniliği, kaliteyi, uygun maliyetli çözümleri getirmeye hazırırız.

Güvenilir Ofis Alışverişinin Adresi

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla yola çıkan Ofmark, ofis alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz güvenilir adresiniz olmaktadır. Müşterilerinin çözüm ortağı olan Ofmark, ofis ihtiyaçlarınızda aradığınız ekonomik ve kaliteli hizmeti memnuniyetle sunmaktadır. Sipariş süreci, kargo ve teslimat, güvenli ödeme yöntemleri gibi konularda merak ettikleriniz için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vizyonumuz

Teknolojiyi güçlü ürün alt yapısı ile harmanlayarak, iş yerlerinin tüm gereksinimleri tek noktadan müşterilerine sunan, Türkiye’nin ve bölgenin lider ve öncü online iş yeri ihtiyaçları tedarik platformu olmak vizyonuyla yola çıktık.

Misyonumuz

Online iş yeri ihtiyaçları pazarında çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile birlikte güvenli, yenilikçi, ekonomik ve kaliteli hizmet sunarak ofis ihtiyaçlarınıza etkin ve hızlı çözüm ortağı olma misyonu taşıyoruz.

Ofmark.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, mutlu alışverişler dileriz.

Lütfen bekleyiniz…

Ürününüz Sepete Eklenmiştir.


Alışverişe Devam Et
Sepete git