Hava Kabarcıklı Zarflar

10 Ürün

10 Ürün

Hava Kabarcıklı Zarflar

Hava kabarcıklı zarflar veya hava baloncuklu zarflar olarak adlandırılan zarf çeşitleri, genellikle belge veya farklı ürün gönderilerinde, içeriğindeki malzemeye zarar gelmesini önleyecek şekilde dizayn edilmiş zarflardır. Zarfın içeriğindeki hava kabarcıkları sayesinde içindeki malzemenin dış etkenlerden ve darbelerden etkilenmemesi düşünülerek imal edilmiş zarflardır. Bu tür zarflar genellikle belge tasnifi ve saklanmasından ziyade, belge ve ürün transferinde kullanılmaktadır. Önemli gönderilerin hasar görmeden transfer edilmesinde diğer koruyucu ambalajlardan daha ekonomik olması nedeni ile tercih edilmektedirler. Ayrıca bu zarflar ekstra yapıştırma veya zımba gerektirmeksizin kendiliğinden yapışkanlı özelliği sayesinde kolay kullanılabilmektedirler.

İçine konulan ürünün taşıma esnasında zarar görmesini engelleme amacı ile üretilen hava kabarcıklı zarflar, bu konuda ekonomik ve kullanışlı ambalajlama yöntemlerinin başında gelmektedir. Güvenli taşıma olanağı sunan hava kabarcıklı zarflar sayesinde göndericiler malzemelerinin darbelerden ve dış etkenlerden korunaklı bir şekilde transfer edilmesini sağlamaktadırlar. Zarfın içinde bulunan hava kabarcıkları sayesinde korunan malzeme, hasara uğramadan alıcıya teslim edilebilmektedir. Bu sayede onarılamaz ve geri döndürülemez sorunların önüne geçilebilmektedir. Bu tür zarflar tıpkı torba zarflarda olduğu gibi çeşitli ebatlarda bulunabilmektedir. Gönderimi yapılacak malzemenin büyüklüğüne göre zarf seçilebilmektedir. Hava kabarcıklı zarf kullanılarak gönderimi yapılmış malzemenin büyük ihtimalle sağlam ve sorunsuz bir şekilde alıcıya teslim edileceği düşünülmektedir. Bu tür zarflar genellikle sarı renkli olabildiği gibi, beyaz hava kabarcıklı zarf da bulunabilmektedir. Kargo, posta veya farklı taşıma şekillerinde bu tür zarflar kullanılabilmektedir. Bu sayede gönderici ürününün güvenli bir şekilde transferi için elinden geleni yapmış olmaktadır. Kullanılan teknoloji sayesinde dışarıdan gelebilecek darbeleri emme özelliği bulunan hava kabarcıkları ile zarfın içinde bulunan ürünün minimum hasara uğraması sağlanmaktadır. Önemli gönderilen bu tür ambalajlama ile gönderilmesi büyük endişeleri ortadan kaldırabilmektedir. Kullanılacak olan zarfın büyüklüğü ise içerisine konulacak ürünün büyüklüğü veya sayısı ile orantılı olarak hesaplanmalıdır. Bu şekilde gereğinden büyük veya fazla ürün küçük zarfa konularak her hangi bir riske mahal verilmemelidir. Bu tür zarflarda genellikle 50li paketler halinde piyasaya sürülüp bu şekilde satılmaktadırlar.

İçerisine konulacak gönderinin maksimum güvenliğini sağlayacak hava kabarcıklı zarflar sayesinde, düşme, çarpma, ezilme gibi dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuz etkiyi minimuma indirecek şekilde hazırlanmış hava kabarcıklı zarflar sayesinde gönderiler güvenli bir şekilde transfer edilebilmektedir. Farklı boyutlarda bulunabilen hava kabarcıklı zarflar sayesinde, gönderici her hangi bir endişeye gerek duymadan güvenli bir şeklide göndermesi gereken ürünü alıcıya ulaştırabilmektedir. Bu tür zarflar sayesinde ürün ve maddi kaybın önüne geçmek mümkün olmaktadır. Taşıma esnasında düşme, kargolarda üzerine başka ağır paket koyma gibi durumlarda içerisindeki malzemeyi maksimum koruma ile saklamaktadır. Hava kabarcıklı zarflar sayesinde önemli ürünlerin her hangi bir yaşıma hasarına maruz kalmadan güvenli bir şekilde alıcıya teslimi gerçekleştirilebilmektedir.

Lütfen bekleyiniz…

Ürününüz Sepete Eklenmiştir.


Alışverişe Devam Et
Sepete git